Total Sec +48 22 619 47 02
biuro@totalsec.pl

O nas

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Total Sec Sp. z o.o. Sp.k. specjalizującą się w kompleksowej realizacji powierzchni handlowych i biurowych FIT OUT jak również projektowaniu i wykonawstwie systemów teletechnicznych i elektrycznych.

Istniejemy na rynku od 1997 roku. Działamy na obszarze całego kraju. 21 lat istnienia naszej firmy na rynku zaowocowało dobrą marką. Wysoka klasa naszych usług zarówno w projektowaniu jak i realizacji projektów, przyniosła zadowolenie i zaufanie naszych klientów. Pracowaliśmy dla wielu inwestorów międzynarodowych i krajowych. Nasi kontrahenci to: firmy developerskie, przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, banki oraz największe w Polsce kompleksy biurowe i centra handlowe. Wielokrotnie współpracowaliśmy jako podwykonawcy największych firm polskich i międzynarodowych. Niektórzy z naszych klientów są związani z nami stałymi umowami.

Posiadamy niezbędne uprawnienia, kwalifikacje, certyfikaty oraz autoryzacje i szkolenia wiodących producentów urządzeń i materiałów z wielu branż związanych z działalnością naszej firmy.

Szanowni Państwo, nasze prace remontowo-budowlane powierzchni biurowych FIT OUT jak również instalacje teletechniczne i elektryczne wykonujemy w sposób kompleksowy i zawsze dotrzymujemy terminów. Każda wykonana przez naszą firmę realizacja objęta jest 36 miesięczną gwarancją oraz naszym serwisem. Udzielamy gwarancji, zapewniamy serwis i konserwacje. Profesjonalizm w obsłudze klientów powoduje, że w większości stają się oni naszymi stałymi kontrahentami. Posiadamy bardzo dużą listę referencyjną wykonanych projektów typy FIT OUT jak również instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy, chętnie odpowiemy na Państwa każde zapytanie. Zapraszamy.

KONTAKT

+48 22 619 47 02
biuro@totalsec.pl

Total Sec Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Zawiszy 16 lok 66
Warszawa 01-167
NIP: 113-27-23-606