Total Sec +48 22 619 47 02
biuro@totalsec.pl

O nas

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Total Sec Sp. z o.o. Sp.k. specjalizującą się w kompleksowej realizacji powierzchni handlowych i biurowych FIT OUT, jak również projektowaniu i wykonawstwie systemów teletechnicznych i elektrycznych.

Naszą wartością są doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o wysoką jakość oferowanych usług. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, ponieważ w naszej Spółce pracują osoby, które posiadają szeroki wachlarz kwalifikacji. Każdy remont biura czy powierzchni handlowej prowadzony jest z największą starannością. Wiemy, że pomysłowość naszych Klientów nie ma granic. Staramy się zawsze wszystkie prace realizować na najwyższym poziomie. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wyznaczamy nowe trendy, stawiamy na innowacyjne rozwiązania, jednocześnie zachowując wysoki standard usług.

Istniejemy na rynku od 1997 roku. Działamy na obszarze całego kraju. 21 lat istnienia na rynku zaowocowało wieloma sukcesami. Dotychczas zrealizowaliśmy wiele projektów dla prestiżowych marek. Pracowaliśmy dla inwestorów międzynarodowych i krajowych. Nasi kontrahenci to: firmy developerskie, przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, banki oraz największe w Polsce kompleksy biurowe i centra handlowe. Wielokrotnie współpracowaliśmy jako podwykonawcy największych firm polskich i zagranicznych. Zawsze budujemy nasze wzajemne relacje biznesowe w oparciu o zaufanie. Przykładamy wielką uwagę do jakości naszych usług zarówno w projektowaniu, jak i realizacji projektów, a także relacji z Klientami. O naszym profesjonalizmie świadczą przede wszystkim referencje.

Nasi pracownicy, to ludzie z pasją. Posiadają niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, aby realizować prace remontowe, budowlane oraz elektryczne najwyższym poziomie. Spółka dysponuje również wymaganymi certyfikatami oraz autoryzacjami wiodących producentów urządzeń i materiałów z wielu branż związanych z działalnością naszej firmy.

Prace remontowo-budowlane powierzchni biurowych FIT OUT, jak również instalacje teletechniczne i elektryczne wykonujemy w sposób kompleksowy i zawsze dotrzymujemy terminów. Każda realizacja objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Zapewniamy również serwis oraz prace konserwacyjne. Profesjonalizm w obsłudze Klientów powoduje, że nawiązujemy długotrwałe relacje biznesowe. Posiadamy bardzo długą listę referencyjną wykonanych projektów typy FIT OUT, jak również instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Realizujemy nawet najbardziej oryginalne wizje naszych Klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Staramy się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie mieszczące się w konkretnym budżecie.

KONTAKT

+48 22 619 47 02
biuro@totalsec.pl

Total Sec Sp. z o.o. Sp. k.
Ul. Zawiszy 16 lok 66
Warszawa 01-167
NIP: 113-27-23-606